Povinné ručení:

Informace

O webu

Každý prodejce (dealer) svoji internetovou prezentaci pravidelně aktualizuje a věnuje ji maximální péči. A tak jsou tyto stránky určeny jako rychlý a jednoduchý ukazatel na místa, kde jsou informace nejčerstvější – nejaktuálnější – přímo na stránky autosalonu. Není tak třeba zdlouhavě hledat stránky importérů a na nich autorizované prodejce.

Vyhledávání

Při vyhledávání autosalonů je nutné VŽDY zvolit značku auta, pak vybrat oblast – kraj, kde autosalon hledáte nebo ponechat celou ČR. Po stisknutí červeného tlačítka ENGINE START se vám zobrazí přehled autosalonů prodávajících vybranou značku.

U některých prodejců je uvedený odkaz přímo na stránky s jejich akční nabídkou – na akční ceny prodávaných vozů, dále kontaktní údaje včetně základních www stránek. Můžete tak porovnávat akční nabídky na stejné značky (modely) vozů u různých prodejců nebo akční ceny u různých značek a modelů.

Akční nabídky jednotlivých prodejců a jednotlivých značek aut, které prodávají, naleznete na pár kliknutí. Přímo z webových stránek autosalonů si vyberete nejzajímavější a nejvhodnější akční nabídku podle značky, podle ceny, podle lokality nebo například podle bonusů nebo doplňků zdarma (GPS navigace, zimní pneumatiky, klimatizace, pojištění, aj.).

You do not have flash installed - sorry - this promotion will not show.